خرید و فروش زیباترین گلیم کاشان

خرید گلیم کاشان از طریق سایت های مربوط به بازرگانی ایلماه گلیم انجام می‌پذیرد که شما خریداران عزیز به راحتی بتوانید بهترین خرید ها را با این مجموعه تجربه کنید.

خرید گلیم کاشان

تولید انواع گلیم زیبای کاشانی

یکی از دلایلی که تولید گلیم های دستباف در کشور افزایش یافته و مشتریان با گلیم دستباف ترغیب می‌شوند، تنوع بسیار زیادی است که در طرح، سبک و رنگ این محصولات زیبا وجود دارد.

و با استفاده از رنگ های جذاب موجود در محصولات زیبایی که توسط بافنده ها بافته می‌شود، مخاطبان و مشتریان را به وجد می‌آورد.

کارگاه های گلیم بافی کاشان همواره مشغول به تولید انبوه انواع گلیم های زیبا هستند که این محصولات زیبای دستباف را با بهترین کیفیت روانه بازار های خرید و فروش کشور کنند.

در بین کارگاه های تولیدی گلیم به شدت رقابت هایی افتاده که دلیل اصلی این رقابت ها را برای شما خواهیم گفت:

  • رقابت بر سر تولید گلیم در بهترین کیفیت
  • رقابت بر سر قیمت نهایی گلیم سنتی

با وجود اینکه این رقابت ها باعث افزایش کیفیت کار در کارگاه های گلیم بافی شده اما به ندرت شاهد بی کیفیت بودن کالا و محصولات دستباف در مراکز هستیم.

قیمت ابعاد مختلف گلیم کاشان

قیمت گذاری گلیم بر اساس جنس گلیم می‌باشد و اینکه جنس گلیم از پشم باشد یا اکریلیک، از پشم معمولی باشد یا کارخانه ای و یا دستریس ، با یک دیگر کاملا متفاوت است.

و هر نوع جنس بر اساس کیفیت بالا یا پایینی که با کاهش یا افزایش قیمت همراه است. و البته هر چه کیفیت محصولات گلیمی بیشتر باشد، فروش آن در مراکز و بازار ها با افزایش قیمت همراه خواهد بود.

خرید عمده گلیم کاشان و صادرات آن

خرید گلیم کاشان

گلیم دستباف ایرانی در صادرات بسیار پر سود می‌باشند زیرا بیشتر این گلیم ها را کشور هایی که در ادامه نام خواهیم برد خواهان آن هستند:

  • افغانستان
  • تاجیکستان
  • امارات
  • عراق
  • و …

بافت فرهنگی این گلیم ها به گونه ای است که بیشتر کشور ها به شدت علاقه مند به این نوع محصولات دستباف هستند، به همین دلیل است که صادرکنندگان از بین گبه، گلیم های ماشینی، تعداد بی شماری از گلیم های دستباف را به دیگر کشور ها صادر می‌کنند چون سودی که در گلیم وجود دارد، در گبه یا گلیم ماشینی وجود ندارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

مدیر فروش:محمدامین موزیری
تلفن تماس:09175301033
کانال تلگرام:[email protected]
پشتیبان تلگرام:[email protected]
صفحه اینستاگرام:[email protected]
پست الکترونیک:[email protected] 
پشتیبانی واتساپ:کلیک کنید!

 

ویرایش

حتما ببینید

گلیم فرش

25 مدل بهترین گلیم فرش برای منزل

گلیم فرش ماشینی یکی از کالاهای مورد نیاز برای تکمیل دکوراسیون منزل است. در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *