گلیم دستباف رنگ طبیعی با پشم اعلا

گلیم دستباف با رنگ طبیعی و پشم اعلا چگونه قابل تشخیص می باشد و از کجا می‌توان گلیم رنگ طبیعی را خریداری کرد؟ گلیم دستباف با رنگ طبیعی معمولا از جنس پشم می‌باشد که در ادامه با این نوع گلیم و بازار آن بیشتر آشنا می‌شویم.

گلیم دستباف با رنگ طبیعی

تفاوت گلیم دستباف رنگ طبیعی با رنگ مصنوعی

گلیم های دستباف دنیای بسیار عظیمی دارند که هر نوع گلیم مزیت هایی دارد که افراد با توجه به سلیقه های خود نمونه ای را انتخاب می‌کنند. گلیم های رنگ طبیعی معمولا به گلیم دستباف پشمی شناخته شده هستند که بیشترین فروش را تا به امروز در مقایسه با دیگر نمونه های گلیم داشته اند.

برای رنگرزی طبیعی گلیم های دستباف، معمولا با استفاده از رنگ های گیاهی صورت می‌گیرد که از مزیت های بسیار زیادی برخوردار می‌باشند.

گیاهانی که برای رنگرزی طبیعی پشم استفاده می‌شوند

گیاهان محلی و کوهی زیادی هستند که افراد بافنده و افرادی که در زمینه رنگرزی فعالیت دارند از آنها استفاده می‌کنند. نام چند مورد که برای رنگ کردن پشم و نخ مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل موارد زیر می باشد.

  • پوست درخت بلوط
  • پوست سبز گردو
  • گل انار
  • قرمز دانه
  • زعفران
  • روناس

قطعا جای قیاسی بین گلیم های دستباف رنگ طبیعی و رنگ مصنوعی وجود دارد و عامل اصلی که می‌تواند بین این دو تفاوت هایی ایجاد کند، دوام رنگ ها است.

رنگ طبیعی که برای تغییر رنگ در پشم ها و تولید گلیم دستباف زیبا استفاده می‌نمایند با ارزش تر از رنگ های مصنوعی می‌باشد و ایجاد کننده حس خوب به مخاطب است.

بازار فروش انواع گلیم پشمی

گلیم دستباف با رنگ طبیعی

بیشترین فروشی که در بازار ها صورت می‌گیرد، مربوط به گلیم دستبافی است که جنس طبیعی، رنگ طبیعی دارند یا به طور کلی می‌توان گفت محصولات گلیمی که رنگرزی طبیعی دارند، از فروش بسیار خوبی برخوردار هستند.

بسیاری از مشتریان و خریداران به دنبال مرکز فروشی هستند که به طور مستقیم با تولید کننده در ارتباط باشد و بتوان انواع گلیم دستباف با کیفیت را از این مرکز با قیمتی مناسب خریداری کنند.

قیمت گلیم پشم بستگی به عوامل متعددی تعیین می‌شود که از مهم ترین عوامل نرخ قیمت این گلیم های طبیعی و زیبا، می‌توانیم به شیوه عرضه محصولات گلیمی اشاره کنیم.

باید بدانیم که شیوه عرضه گلیم دستباف هر چقدر مستقیم باشد، تاثیرات بسیاری بر روی قیمت نهایی محصولات داشته و به طرز قابل توجهی این محصولات با کاهش قیمت همراه می‌شوند.

از مسائل دیگر، عرضه گلیم ها به صورت تک و عمده است که مسلما با عرضه عمده این محصولات می‌توان حجم بسیاری از انواع گلیم دستباف را با قیمت های بسیار پایین خریداری نمود و در خرید خود رضایت داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

مدیر فروش:محمدامین موزیری
تلفن تماس:09175301033
کانال تلگرام:[email protected]
پشتیبان تلگرام:[email protected]
صفحه اینستاگرام:[email protected]
پست الکترونیک:[email protected] 
پشتیبانی واتساپ:کلیک کنید!

 

ویرایش

حتما ببینید

گلیم فرش

25 مدل بهترین گلیم فرش برای منزل

گلیم فرش ماشینی یکی از کالاهای مورد نیاز برای تکمیل دکوراسیون منزل است. در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *