انواع گلیم دستباف چاکدار با قیمت ارزان

انواع گلیم دستباف چاکدار با قیمت ارزان با طرح ها و نقش های مختلف. مرجع پخش گلیم های چاکدار با بهترین کیفیت از نظر و برخوردار بودن از تمامی شاخص های کیفیت.

گلیم چاکدار چیست؟

گلیم یکی از ارقام صنایع دستی ایران میباشد که در انواع مختلفی تولید میگردد. گلیم های دستباف شامل نمونه های مختلفی میباشد که از نمونه های مهم و پر فروش آن گلیم چاکدار پودنما است.

گلیم پودنمای چاکدار در طرح ها و نقشه های متنوعی مورد بافت قرار گرفته است که یکی از آن نمونه های زیبایی که در بازار موجود است گلیم شطرنجی چاکدار میباشد.

مشتریان و خریداران گلیم توجه داشته باشند که گلیم های پودنما به دو نوع ساده و چاکدار بافته میشود که در خرید گلیم باید به آن دقت نمود.

خرید گلیم دستباف

گلیم های چاکدار چه کاربردی دارد

گلیم چاکدار یکی از دستباف های سنتی ایران است که برای بافتن آن، هنر بافندگی مورد نیاز است. ازگلیم ها میتوان جهت تزیین نقاط مختلف منزل، از جمله رو میزی، رو مبلی و پادری استفاده نمود.

مرجع تولید انواع گلیم دستباف چاکدار

گلیم دستبافت پودنما چاکدار از جمله محصولاتی به شمار میرود که در مناطق محدودی از کشور تولید میشود. گلیم ها به دو دسته ماشینی و دستباف تقسیم میشوند که افرادی و در این زمینه فعال هستند و عمومی که این هنر میباشند این دو دسته از گلیم را به خوبی درک خواهند کرد.

گلیم چاکدار دارای نمونه های مختلف و رنگ های متفاوتی است که هر کدام بر اساس معیار هایی قیمت گذاری میگردد.
به دلیل نوسانات قیمت در صنایع دستی از جمله گلیم میتوانید از طریق راه های ارتباطی با مشاورین مجموعه ایلماه گلیم در ارتباط باشید و از قیمت ها مطلع شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

مدیر فروش:محمدامین موزیری
تلفن تماس:09175301033
کانال تلگرام:[email protected]
پشتیبان تلگرام:[email protected]
صفحه اینستاگرام:[email protected]
پست الکترونیک:[email protected] 
پشتیبانی واتساپ:کلیک کنید!

 

ویرایش

حتما ببینید

گلیم فرش

25 مدل بهترین گلیم فرش برای منزل

گلیم فرش ماشینی یکی از کالاهای مورد نیاز برای تکمیل دکوراسیون منزل است. در ادامه …

تماس بگیرید